חתונה טבעונית בתל אביב

By פברואר 15, 2018ללא קטגוריה
חתונה טבעונית בתל אביב

אופנות רבות מגיעות אלינו בתחום הקולינריה חלקן נודדות הלאה וחלקן נשארות אתנו לכל החיים ואף מתגברות. זה בדיוק מה שקורה עם צמחונות וטבעונות הקרובות זו לזו אבל גם מעט שונות. אנשים הופכים לטבעונים והם נמצאים בכל מקום, בכל רובד ובכל תחום, ולכן נמצא אותם גם בכל אירוע שמוגש בו תפריט. כאשר החתן והכלה טבעונים הרבה יותר קל להציע להם תפריט טבעוני שכזה, אולם גם לאחרים מוצעים תפריטים טבעוניים וצמחוניים גם כאשר רק חלק מהאורחים שלהם הם כאלה. הכי חשוב זה לתת את ההרגשה שמישהו חושב שזה לגיטימי לחלוטין להיות טבעוני ועדיין ליהנות מהחיים. אין שום הבדל בינם לבין אוכלי כל.

עוד על האופציות הקולינאריות של 1947

מה עושים למען חתונה טבעונית במרכז

הקונספט של חתונה טבעונית בתל אביב הרבה יותר פשוט בעיר זו מאשר לקיים אותו במקום אחר, משום שתל אביב הוכתרה זה מכבר לעיר הבירה הישראלית של הטבעונות. אי אפשר לדעת עד כמה זה נפוץ בה עד שרואים כמה מסעדות טבעוניות, חנויות ובתי קפה מייחדים עצמם לטרנד קולינרי בריאותי זה. כמו כן, נהוג לייחד מוצרים ומנות מיוחדות רק לטבעונים גם כאשר מגישים את התפריט הרגיל, משום שזה קביל ולגיטימי לגמרי ואין שום סיבה לכפות תפריט כללי כזה על כולם. חתונה טבעונית, אגב, מתחילה גם בתכנון שבו לבעלי חיים בכלל אין מקום אם הם מנוצלים, ולכן שם מוצר שנעשה מבעלי חיים, כולל מוצרי עור לא יהיו חלק מהחתונה, וגם לא ניצול בעלי חיים לשעשועהאם יש שוני בין חתונה רגילה לטבעונית?

לא אמור להיות אלא אם כן הקונספט כולל גם מוטיבים נוספים מהטבע, כמו קישוט מיוחד ואקולוגי או מהעולם הרוחני של בני הזוג, שבגללו הם מעדיפים טבעונות. זה קורה בחתונות כאלה שבהן הזוג חוגג בדרכו שלו אבל מכיוון שהשמחה היא תמיד אותה שמחה, חתונה טבעונית במרכז תהיה אירוע מיוחד ומרגש בכל מקרה. בנוגע לתפריט, הוא יהיה עכשווי וכלל לא משעמם כמו שחושבים בטעות. המטבח הטבעוני עשיר ומפתיע מאוד גם בחומרי הגלם שלו וגם במנות הנהדרות והמשביעות שיוצאות ממנו. לא יהיה שום הבדל ואולי אפילו תתאהבו בטבעונות ותרצו ליישם בחייכם לפחות חלק ממנה.

Related Posts

פוסטים דומים