מקום שווה לבת מצווה בתל אביב

By פברואר 18, 2018ללא קטגוריה
בת מצווה בתל אביב

כשכולם עושים אירוע באולם אירועים רגיל, באולם מעוצב מהסוג המודרני המקובל או באיזה מועדון סתמי, לך אפשר לחגוג בת מצווש במקום מיוחד שבשנות ה-40 היה סליק של ארגון "ההגנה"! המסתורין, האגדתיות, ההילה המיוחדת של המקום הופכים את 1947 בלי ספק למקום שכל החברות שלך ידברו עליו בבית הספר וירצו גם לעשות כמוך כשיגיע הזמן שלהן לחגוג בת מצווש…

בת מצווה, או בעצם בת מצווש, צריך לחגוג במקום מיוחד. היום אירועי הבת מצווה הם כבר מזמן לא קבלת פנים, ארוחה כבדה, כמה מילות ברכה מקרובי המשפחה ונאום מביך של החוגגת הצעירה. היום בת מצווש היא הפקה של ממש – זו לא חייבת להיות הפקת ענק עם צניחה חופשית של כלת השמחה היישר אל רחבת הריקודים מתוך מסוק או הזמנת זמר מפורסם כמו עדן בן זקן או נועה קירל להעניק הופעה פרטית לחוגגים. זו פשוט צריכה להיות הפקה מיוחדת ומקורית שכולם יגידו עליה, "בואנה, היה שווה!".​

העיצוב של 1947 כבר מכניס את האורחים אל תוך אווירה קסומה, כמו בסרט. מקום לבת מצווה בתל אביב המעוצב עם חומרי יסוד מיוחדים: בטון, עץ, אבן וברזל, והכל ניכר עד הפרטים הקטנים בריהוט, ביצירות האמנות ובעיצוב הכללי של המקום. אי אפשר להגיד שזה לא מעביר תחושה של מעבר במנהרת הזמן אל יקום מוקדם ופנטסטי, וזה בדיוק מה שאת רוצה בחגיגה שלך – שהאורחים יתנתקו מהשגרה הרגילה וירגישו שהם באים לאירוע מיוחד, לאירוע שלך.

מה שמגניב במיוחד ב-1947 והופך אותו ללא ספק להכי שווה כמקום לבת מצווה הוא החלוקה של המתחם למספר חללים שמצד אחד, בכל אחד מקום ניתן לקיים פעילות אחרת, בעלת אופי שונה, ומצד שני בין כל החללים מתקיימת הרמוניה מדהימה. אפשר לעשות קבלת פנים בחצר אורבנית עם עיצוב סופר נדיר – קיר גרפיטי ענק שמשקיף על חלל מרכזי גדול ומהמם שניתן לקיים בו את לב האירוע.

אם לא דיי בזאת, בימים של מאסטר שף ומשחקי השף, זה הכי קול שבלב האולם יש מטבח שף פרונטאלי עליו מנצח במיוחד בשבילך השף מורן לידור שמומחה בבישולים מטורפים שאף אחד לא יוכל לעמוד בפניהם.

עוד על השף והמטבח של 1947

Related Posts

פוסטים דומים