חתונה מיוחדת

יש כאלה שאוהבים לעשות הכול בגדול. יש כאלה שאוהבים תמיד להיות שונים מאחרים. אבל גם מי שאינם מחשיבים את עצמם כאינדיבידואליסטים מובהקים, מעדיפים שהחתונה שלהם לא תהיה עוד חתונה שגרתית. זוגות צעירים יותר וצעירים פחות, וזוגות שרוצים חתונה מיוחדת באמת, יכולים לממש את השאיפה הזאת בליבה של העיר הגדולה בישראל. 1947, זה לא סתם אולם אירועים בתל אביב. זה ממש לא גן אירועים סתמי. כאן נערכות החתונות המיוחדות ביותר, באווירה אורבנית מטריפה. לחתונה שיכולה בקלות להפוך למסיבה תל אביב קצבית, עמוק אל תוך הלילה.

אורבניות עוצרת נשימה

מה מיוחד ב-1947? קודם כל, זהו מתחם אירועים עשיר ביופיו ומלא בסטייל. אפילו ההיסטוריה שלו מרתקת. איפה עוד אפשר להתחתן במקום שבו שכן פעם מסתור של ארגון ההגנה, מלפני קום המדינה? אבל כמובן שהמתחם לא נראה כיום כמו מערה סודית ואפלולית. המבנה מלא שיק, עם שפע של אביזרים מעוצבים, סגנון מחוספס אך גם חם ומרגש; סגנון של אורבניות עוצרת נשימה. במקום, ניתן לקיים מסיבת חתונה מלהיבה, כמו שרק מסיבת ריקודים תל אביבית יכולה להיות. וכל זאת, לא על חשבון קבלת הפנים הייחודית, התאורה המרשימה וההפקה המהודקת.

1947, לאירוע יחיד ומיוחד

עיצובי גרפיטי מיוחדים, קירות מחוספסים בשילוב עצים ירוקים יקבלו את פני הבאים לחתונה. כי גם חתונות מיוחדות צריכות להתחיל בקבלת פנים לבבית. ניתן לעצב את קבלת הפנים כמעין שוק עירוני הומה, המכין את הבאים לקראת המנה העיקרית שבהמשך ולקראת טקס הנישואין עצמו, החופה והסעודה כיד המלך, הריקודים מלאי השמחה והקצב.
החתונה התל אביבית הקטנה שלכם לא חייבת לקחת אתכם רחוק מכאן. בלב הפועם של תל אביב, אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מ-1947. צוות מיומן בהפקת אירועים מיוחדים יקבל אתכם וילווה אתכם, לאירוע היחיד והמיוחד שלכם.

מחפשים מקום להתחתן? דברו איתנו

Our successes

זוגות מספרים

החתונה של אילנה לוינזון ו 2019-10-24

הגענו למקום דרך המלצות של חברים, ומההתחלה עד הסוף קיבלנו יחס מאוד אישי, מלא סבלנות ורצון לתת לנו את ההכי טוב שאפשר. הבעלים, המנהלים, הצוות כולם וואווו. המקום עצמו אחד היפים, מעוצב מאוד מגניב, הבעלים יצאו מגדרם כדי לתת לנו את החוויה הכי טובה, כנ"ל לגבי המנהלים וכלל הצוות. לא הפסקנו לקבל מחמאות מכל האורחים על המקום, האווירה, האוכל הטעים ברמות, על היחס ובכלל על החוויה הכללית. ממליצה בחום על המקום ועל כל מקום עם אותם הבעלים והצוות (כמו הרוקו למשל). חוויה ותענוג לעבוד איתם.

החתונה של ליטל ו 2019-10-04

1947 זה המקום המושלם ! החתונה שלנו היתה יותר מדהימה משיכלנו לדמיין. אלעד מנהל האירוע היה אדיב סבלני ומקצועי לאורך כל הדרך. האירוע היה פשוט נפלא, לא הפסקנו לקבל מחמאות על האוכל ועל השירות וכמובן על הייחודיות ויופי המקום. ללא ספק ההמלצה הכי טובה שלנו

להמלצות נוספות