חתונה בקיץ

כולם כבר יודעים שהקיץ היא עונת החתונות. העונה שבה הכי נכון להתחתן בגלל כל כך הרבה סיבות. אם גם לכם ברור שיתאים לכם לערוך חתונה בקיץ אתם צריכים כעת את המקום הנכון. 1947, זו לא סתם שנה. זהו גם שם של מתחם אירועים ייחודי, מפתיע ומיוחד. קומפלקס תל אביבי שמעוצב עם שפע של מוטיבים אורבניים ואווירה שאין בשום מקום אחר. אם חתונות בקיץ עושות לכם את זה, הצוות המנוסה של 1947 יפיק עבורכם משהו שלא תרצו לשכוח. משהו שאי אפשר לשכוח. אירוע שמתחיל בקבלת פנים אורבנית, עם גרפיטי מסביב, ומסתיים במסיבת ריקודים באווירה של מועדון שיקי.

חתונה קיצית, אורבנית, עם נשמה

אם בוחרים בסתם מקום שגרתי, חתונה בקיץ יכולה להפוך לסמל העונה, במובן החם והלח של המילה. ב-1947 עושים הכול כדי שחום הקיץ יהפוך ללוהט במובן החיובי של המילה. חתונה לוהטת, במתחם מאוד מיוחד, במבנה שמור היטב שקיים מזה עשרות שנים. מבנה שהיה פעם סליק אמיתי (של ארגון ההגנה), ושופץ ושופר והפך למשהו עירוני ומתוחכם, אך גם עם הרבה נשמה. גם אם מקיימים טקס נישואין כהלכתו, כל מה שמסביב יכול להיות אחרת, לא רגיל, לא סתמי ובוודאי שלא שגרתי. זו אינה חייבת להיות חתונה בצבע זהב אותנטי כדי שהייחוד יהיה ברור וגלוי לעין. בעיצוב הקומפלקס הושקע מאמץ רב. נאספו פריטים אותנטיים מהעולם, שיתקשרו אלא לאלה, לתרבות עירונית מודרנית ומפעימה ולחתונת בוטיק עירונית. 1947: מקום מיוחד, תאריך מיוחד, חתונה מיוחדת.

1947 תמיד לשירותכם

החתונות בקיץ שב-1947 כוללות חופה נאה, תפריט מעולה, שף נבחר וצוות שמוכן תמיד לעמוד לשירותכם. כאן יפיקו לכם את האירוע של החיים. חתונה קטנה בתל אביב שהיא גדולה גם אם היא מצומצמת. מתאים לעד 400 מוזמנים.

מחפשים מקום להתחתן? דברו איתנו

Our successes

זוגות מספרים

החתונה של אילנה לוינזון ו 2019-10-24

הגענו למקום דרך המלצות של חברים, ומההתחלה עד הסוף קיבלנו יחס מאוד אישי, מלא סבלנות ורצון לתת לנו את ההכי טוב שאפשר. הבעלים, המנהלים, הצוות כולם וואווו. המקום עצמו אחד היפים, מעוצב מאוד מגניב, הבעלים יצאו מגדרם כדי לתת לנו את החוויה הכי טובה, כנ"ל לגבי המנהלים וכלל הצוות. לא הפסקנו לקבל מחמאות מכל האורחים על המקום, האווירה, האוכל הטעים ברמות, על היחס ובכלל על החוויה הכללית. ממליצה בחום על המקום ועל כל מקום עם אותם הבעלים והצוות (כמו הרוקו למשל). חוויה ותענוג לעבוד איתם.

החתונה של ליטל ו 2019-10-04

1947 זה המקום המושלם ! החתונה שלנו היתה יותר מדהימה משיכלנו לדמיין. אלעד מנהל האירוע היה אדיב סבלני ומקצועי לאורך כל הדרך. האירוע היה פשוט נפלא, לא הפסקנו לקבל מחמאות על האוכל ועל השירות וכמובן על הייחודיות ויופי המקום. ללא ספק ההמלצה הכי טובה שלנו

להמלצות נוספות